Asistent organizacije brodskog transporta robe

Za potrebe našeg klijenta, koji posluje u industriji transporta i logistike, tražimo motivisane kandidate za poziciju:

Beograd

Opis posla:

  • Otvaranje transportnih pozicija
  • Izrada kalkulacija i slanje ponuda
  • Praćenje realizacije transporta i pravovremeno informisanje svih učesnika u transportnom lancu
  • Blagovremeno obezbeđivanje neophodne transportne i prateće dokumentacije za nesmetanu realizaciju transporta
  • Fakturisanje i praćenje realizacije naplate potraživanja
  • Kontrola ulaznih računa
  • Zatvaranje transportnih pozicija i arhiviranje dokumentacije
  • Nedeljno i mesečno izveštavanje
  • Ostali poslovi u vezi za organizacijom transporta robe

Uslovi:

  • Poželjni apsolventi i diplomci
  • Min IV stepen stručne spreme
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno poznavanje planiranja i organizacije transporta robe i transportne dokumentacije
  • Poželjno poznavanje cariskih procedura i postupaka

Profil kandidata:

  • Preciznost i odgovornost u radu
  • Komunikativnost i veština pregovaranja
  • Sposobnost rada pod pritiskom
  • Ambicioznost i proaktivnost u radu

Kandidatima nudimo:

  • Stimulativan finansijski paket
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Dinamično radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja i ličnog usavršavanja

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti slanjem biografije na maja.raskovic@workforce.rs

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži krug selekcije.